Pieejami pasūtījuma apmaksas varianti

Priekšapmaksas rēķins (INVOICE)

 • Jūs varat izvēlēties šo apmaksas veidu pasūtījuma noformēšanas laikā mūsu internetveikalā. Pēc pasūtījuma saņemšanas no jums, mūsu menedžeris, nepieciešamības gadījumā, precizēs visas detaļas un nosūtīs jums rēķinu elektroniskā veidā uz jūsu norādīto e-pasta adresi.

   

  Pēc rēķina apmaksas, mēs piegādāsim jūsu pasūtījumu saskaņā ar piegādes veidu, ko jūs izvēlējaties, uz jūsu norādīto adresi. Saņemot pasūtījumu, jūs saņemsiet rēķina oriģinālu un pavadzīmi no NOVOSTILS mēbeļu veikala.

Apmaksa ar skaidru naudu veikalā

 • Jūs varat izvēlēties šo apmaksas veidu pasūtījuma noformēšanas laikā mūsu internetveikalā. Šīs apmaksas veids ir ērts, ja jūs dzīvojat Daugavpilī.

  Uzreiz pēc pasūtījuma noformēšanas, jums nepieciešams atnākt uz mūsu mēbeles veikalu Daugavpilī, kas atrodas pēc adreses - Saules iela 34a (veikala darba laiku jūs varat atrast kontaktu sadaļā). Pēc apmaksas saņemšanas, mēs piegādāsim jūsu pasūtījumu saskaņā ar piegādes veidu, ko jūs izvēlējaties, uz jūsu norādīto adresi.

Priekšpasūtījuma apmaksa mēbeļu veikalā

 • Ja jums ērtāk pasūtīt mēbeles mūsu veikalā, jūs varat izmantot šo apmaksas veidu. Apmēklējot mūsu veikalu, mūsu pārdevēji palīdzēs jums izvēlēties nepieciešamas mēbeles, noformēs pasūtījumu un jūs varēsiet veikt priekšapmaksu veikalā.

  Busim priecīgi redzēt Jūs mūsu mēbeles veikalā Daugavpilī, pēc adreses Saules iela 34a (veikala darba laiku jūs varat atrast kontaktu sadaļā)